jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۴۲۷۷ ۰۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۹

به‌تازگی سازندگان بازی Mafia: Definitive Edition درجه سختی کلاسیک را برای این عنوان تأیید کرده‌اند که در ادامه به جزئیات آن می‌پردازیم. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بازی سنتر، بازسازی نسخه اول Mafia در ماه آینده عرضه خواهد شد. استودیو Hanger 13 برای این بازسازی از انجین نورپردازی جدید کرده و کات‌سین‌ها نیز بازسازی شده‌اند. حال سازندگان تأیید کرده‌اند که افرادی که قصد دارند خود را به چالش بکشند، می‌توانند این عنوان را در درجه سختی کلاسیک به پایان برسانند.

همان‌طور که از نامش پیداست، این درجه سختی تجربه قدیمی مافیا را به ارمغان می‌آورد. یکی از طراحان ارشد هنگر 13 (Prakash Choraria) در این باره گفت: ” با درجه سختی کلاسیک، ما می‌خواستیم تجربه‌ای را ارائه دهیم تا برخی از چالش‌هایی که موجب فرسوده شدن می‌شوند را معتدل سازد، اما همچنان غلبه شدن بر بازی یک دستاورد باشد. برای مثال، مسابقه مرحله Fair Play را در نظر بگیرید. هدف سایر درجات سختی Mafia: Definitive Edition این هستند که بازی را از نسخه اصلی کمی آسان‌تر کنند، چرا که بسیاری از افراد گیر می‌کردند و قادر نبودند تا بازی را به‌اتمام برسانند. در درجه سختی کلاسیک این مسابقه همچنان بسیار سخت است، اما با صبر و تمرین رد کردن آن قابل انجام خواهد بود.”

از دیگر ویژگی‌های درجه سختی کلاسیک این است که کمک‌های مربوط به بخش رانندگی (Driving Assists) ضعیف‌تر و یا غیر فعال خواهند شد. همچنین پلیس‌ها با کوچک‌ترین جرائم شما را جریمه میکنند و اگر جریمه خود را نپردازید، با تعقیب و گریز آن‌ها و انسداد جاده‌ها همراه خواهید شد. وسایل نقلیه شکننده‌تر از همیشه هستند، بنابرین پلیس‌ها برای نگه داشتن شما کار چندان سختی را در پیش ندارند.

در ادامه Prakash Choraria عنوان کرد نشانه‌های درون بازی که شما را به مقصد بعدی راهنمایی می‌کنند در این درجه سختی حذف می‌شوند. نوار سلامتی شما به‌شکل اتوماتیک تنها تا 20 درصد و در صورت استفاده از جعبه کمک‌های اولیه، حتی کمتر از آن پر خواهد شد. همچنین Prakash Choraria به یکی از ویژگی‌های جالب این درجه سختی که یادآور نسخه اصلی بازی است، اشاره کرد: “اگر یک Tommy Gun که 38 گلوله در خود جای داده را ریلود کنید، تمام آن‌ها را از دست خواهید داد.”

البته بازیکنان قادرند تا در هر لحظه از بازی درجه سختی را تغییر دهند، اما سازندگان برای به‌اتمام رساندن بازی در حالت کلاسیک، یک تروفی/اچیومنت در نظر گرفته‌اند. بازی Mafia: Definitive Edition در 25 سپتامبر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر