Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۲۲۳ ۰۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۵

تصمیم جدید سازمان لیگ قانون نیست و باید به تایید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، در روزهای اخیر بحث منع استخدام مربیان و بازیکنان خارجی مهمترین موضوع بحث در جامعه فوتبال بوده و در محافل مختلف از آن به عنوان قانونی جدید نام برده می‌شود که واکنش‌های مثبت و منفی زادی را هم در پی داشته است.

اما در واقع این موضوع، یک قانون نیست بلکه تصمیم هیات رئیسه سازمان لیگ است که برای اجرایی شدن باید به تصویب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برسد.

ممکن است این نظر و تصمیم سازمان لیگ که مجری برگزاری مسابقات فوتبال در ایران است در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دچار تغییراتی شود یا حتی قبول نشود اما در مجموع تصمیم سازمان لیگ برای منع به کارگیری بازیکنان و مربیان خارجی به جز افرادی که با باشگاه خودشان قرارداد دارند یا قرارداد آن‌ها تمام شده و قصد تمدید قرارداد دارند، قطعی است.

گفتنی است این تصمیم فعلا برای اجرا در فصل آینده یعنی فصل 1400-1399 گرفته شده است.

منصور قنبرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ  این خبر را تایید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر