Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۲۰۶ ۰۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۱

رئیس سابق فدراسیون فوتبال به دفاع از مهدی تاج می‌پردازد.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید در محرومیت او از فوتبال حکمتی بود. او سال گذشته محروم شد و به همین دلیل نتوانست به فعالیتش در این فدراسیون ادامه دهد. در همان ایام قرارداد با ویلموتس امضا شد و حالا...

*آقای کفاشیان ظاهرا از بازرسی نامه زده اند که برای پرداخت پول ویلموتس لیست اموال خود را بدهید.

بله، این نامه البته تازه نیست و قبلا فرستادند. من هم برای مسئولان زدم که در آن زمان محروم بودم و اصلا در فوتبال نبودم.

*قبول کردند؟

بله دیگر. من چیزی را امضا نکردم.

*اگر بودید امضا می کردید؟

بله، چون خواسته فدراسیون این بود بنده هم باید امضا می کردم.

*و الان پایتان گیر بود.

نمی دانم. ولی به هر حال خدا بنده را دوست داشت.

*یعنی در محرومیت تان حکمتی بود؟

بله، خداراشکر از فوتبال محروم شدند. دوستان در کمیته اخلاق علیه بنده رای محرومیت 5 ساله دادند. راستش آن موقع خیلی ناراحت شدم. خیلی دلزده شدم ولی الان می بینیم که چه حکمتی در آن بوده و به خاطر محرومیتم خدا را واقعا شکر می کنم!

*الان خیلی هجمه روی آقای تاج است.

بله، بنده خدا تاج هم گناهی ندارد که اینقدر تحت فشار است. ایشان یک مربی آورده و حالا نشده موفق باشد. من کاری به این چیزها ندارم ولی فوتبال نامرد است. 40 سال هم خدمت کنی آخرش این می شود. بنده 40 سال در این ورزش مدیریت کردم. 11 سال در فوتبال بودم دیدید آخرش چه رفتاری شد؟ اینهمه خدمت کردیم نتیجه اش آن ناملایمتی بود. کاری ندارم محرومیت به نفعم شد ولی انصاف نبود که بعد از اینهمه تلاش چنین رفتاری کنند.

نظرتان درباره رای پرونده ویلموتس چیست؟

هنوز تکلیف پرونده به طور قطعی مشخص نیست. ما جای اعتراض داریم. این کار صورت می گیرد. انشالله که بتوانیم در این پرونده برنده باشیم.

*می گویند پسر یکی از روسای مستعفی را گرفته اند، پسر شما نبوده؟

نه بابا. اصلا. پسر ما همیشه سرش در کار خودش است و به فوتبال کاری ندارد. احسان در دوره ای هم که من رئیس بودم تنها یک بار به فدراسیون آمد که بلیت می خواست. تا بلیت را هم گرفت رفت. دیگر هم نیامد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر