jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۱۳۰   ۳۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۴

پلیس تهران از دستگیری هفت شرور خبر داد که با درگیری مسلحانه، امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته بودند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، با تلاش مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران، 7 شرور متواری که در شهرری با درگیری مسلحانه موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند، دستگیر شدند.

برپایه این گزارش، پنجم مرداد سال جاری یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح و قدرت نمایی با سلاح که موجب رعب و وحشت شهروندان و ناامنی در بین اهالی یکی از محلات شهرری شده بود به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد.

بر این اساس، تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و مسؤولیت پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان درگیری مسلحانه را برعهده گرفتند.

پس از تحقیقات پلیسی و رصدهای اطلاعاتی، مشخص شد عاملان اصلی درگیری دو برادر بودند که به دلیل اختلاف حساب مالی با چند تن از مواد فروشان منطقه شهرری درگیر و برای نشان دادن قدرت خود از سلاح گرم استفاده کرده اند و بلافاصله همچون طرف دیگر درگیری از محل گریخته‌اند.

حدس و گمان پلیس مبنی بر انجام اقدامات تلافی جویانه طرف دیگر نزاع و درگیری که اغلب از عمده فروشان مواد مخدر در جنوب تهران بودند قوت گرفت و ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران با تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی موفق شدند روز گذشته مخفیگاه متهمان را در حوالی اسلامشهر شناسایی و در یک عملیات ضربتی با هماهنگی قضایی هر دو برادر را در مخفیگاهشان دستگیرکرده و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دهند.

گفتنی است، 5 متهم متواری دیگر این پرونده چندی پیش در عملیات های جداگانه در استان‌های غربی کشور شناسایی و توسط مأموران پلیس امنیت دستگیر شده‌اند.

بنابر این گزارش، پس از تحقیقات تکمیلی و اعتراف متهمان به جرم ارتکابی، هر 7 متهم عاملان نزاع و درگیری مسلحانه برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

گفتنی است؛ جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای طرح های مقابله با اراذل و اوباش و اخلالگران نظم عمومی در سطح تهران ادامه دارد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف و هنجارشکنی توسط افراد قانون گریز، از طریق تلفن 110 پلیس را در جریان قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر