jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۳۵۰۲   ۲۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۹

پرسپولیسی ها تا روز جمعه مهلت دارند که بدهی برانکو را بپردازند وگرنه عواقب سنگینی در انتظار آنهاست.

به گزارش جام جم آنلاین ، باشگاه پرسپولیس مبلغ یک میلیون و ۱۱۸ هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ بدهکار بود که طبق ادعای مهدی علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش هفته گذشته ۳۰ درصد از این مبلغ به حساب برانکو واریز شده است اما باقی مانده آن باید تا روز جمعه به حساب این کروات واریز شود در غیراینصورت جریمه، محرومیت و کسر امتیاز در انتظار این تیم خواهد بود. 

روز گذشته در رسانه ها اعلام شد که فیفا دراینباره نامه تهدید آمیزی به باشگاه پرسپولیس فرستاده که البته این باشگاه طی بیانیه ای این موضوع را تکذیب کرد.

در صورتی که مطالبات برانکو پرداخت نشود باشگاه پرسپولیس در مرحله نخست از پنجره اول نقل و انتقالات محروم خواهد شد و در مرحله بعد از پنجره دوم و در نهایت با کسر امتیاز مواجه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها