jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۰۳۸   ۱۹ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۷:۲۵

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درگفتگو با جام جم آنلاین:

ضربه به سرویس های اطلاعاتی بیگانه کاری دور از دسترس نیست

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دستگیری سر کرده گروه تروریستی تندر حاکی از اشراف قوی جمهوری اسلامی ،وتوفیق این پیروزی برای جامعه اطلاعاتی کشور است.

شهریار حیدری نماینده مردم گیلانغرب، سرپل‌ذهاب و قصرشیرین در مجلس در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به اینکه دنیای پر راز و رمز اطلاعات بسیار پیچیده است افزود: در شرایطی که ایران اسلامی دشمنان خارجی و داخلی زیادی دارد قاعدتا کار اطلاعات بسیار پیچیده ،سخت و حساس است.
 
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی گفت: اولین پیام این پیروزی به کشورهای حامی تروریسم از جمله آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای مخالف جمهوری اسلامی این است که اگر مخالفین نظام و کسانی  که در پی ضربه زدن به کشور،در هر جا پناه بگیرند امنیتی نخواهند داشت و از تیررس سرویس اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران در امان نخواهند ماند.
 
وی یاد آور شد:پیام دیگر به گروه ها و جریاناتی است که دائما در حال توطئه و اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران هستند که با دست توانمند سربازان گمنام جمهوری اسلامی ایران ،ضربه به سرویس های اطلاعاتی  و بیگانه کاری دور از دسترس نیست.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دستگیری سرکرده گروه تندر را ایجاد ترس برای معاندان نظام عنوان کرد و گفت: قطعا ابعاد این ترس بسیار وسیع و فراتر برای کسانی است که فعالیت های مشابه گروه تروریستی تندر دارند و وحشتی برای  سرویس های اطلاعاتی است که از بیرون این افراد و گروه ها را حمایت می کنند.
 
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:سرویس های حامی مقابله با ایران باید بدانند که جامعه اطلاعاتی کشور اشراف کافی بر حرکات دشمن دارد وقطعا ضربات سربازان گمنام نیازمند زمان و مکان خاص خودش است تا به موقع نتایج آن قابل اعلام باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها