jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۹۰۱   ۱۳ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۵

عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با جام جم آنلاین عنوان کرد:

تاریخ و شرایط کنکور سراسری 99 امروز مشخص می شود

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان این که نرم های بهداشتی برگزاری آزمون دکترا را قابل قبول بوده است، اضافه کرد: قرار شد وزارت ورزش و جوانان حدود 8 هزار ورزشگاه در اختیار سازمان سنجش قرار دهد.

تاریخ و شرایط کنکور سراسری 99 امروز مشخص می شود
روح الله متفکر آزاد عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با جام جم آنلاین در خصوص برگزاری آزمون سراسری 99 عنوان کرد: دیروز جلسه­ای با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،رئیس سازمان سنجش، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد. در این جلسه اعضای کمیسیون دغدغه­های خود را عنوان کردند. همچنین تمام جوانب برگزار شدن یا برگزار نشدن کنکور سراسری بررسی شد.

متفکر آزاد با اشاره به این که که وزیر بهداشت، نرم­های بهداشتی برگزاری آزمون دکترا را نسبتا مطلوب ارزیابی کرد، گفت: صحبتی شد که تمهیداتی برای رفع نگرانی­ها اندیشیده شود. صحبتی شد که وزارت ورزش و جوانان حدود 8 هزار ورزشگاه و وزارت بهداشت به تعداد کافی ماسک در اختیار سازمان سنجش قرار بدهد و با رعایت کامل فاصله­ها و سایر نکات، آزمون برگزار شود.

وی در پایان افزود: قرار است عصر امروز در جلسه­ای با حضور افراد مذکور و رئیس کمیسیون آموزش مجلس، مشخص شود که آزمون در چه تاریخی و با چه شرایطی برگزار می­شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها