jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۴۲۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۵۷

فرمانده انتظامی پایتخت از شناسایی و دستگیری 635 سارق و مالخر در رعد 37 پلیس پیشگیری خبر داد.

 به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه طرح رعد 37 پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران در محوطه H ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری و استفاده از تمام ظرفیت کلانتری ها، ۲۳۷ حکم قضایی به مرحله اجرا درآمد.
سردار رحیمی تصریح کرد: در اجرای 37 مین مرحله از طرح رعد  ۶۳۵ سارق منزل، خودرو، موتورسیکلت و اماکن عمومی و خصوصی دستگیر شدند؛ این افراد در قالب ۲۲ باند فعالیت می‌کردند.
 
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: بیش از هشت هزار فقره از اموال سرقتی مردم به ارزش ۱۲ میلیارد تومان کشف و ضبط شد.
 
وی از کشف  ۱۲ قبضه سلاح جنگی و ۳۷ سلاح سرد در این مرحله خبر داد و افزود: با اجرای طرح  رعد 37 به ۸۰۱ پرونده سرقت رسیدگی شد.
 
فرمانده انتظامی پایتخت به حوزه قاچاق کالا پرداخت و اعلام کرد: با رسیدگی به ۴۰ پرونده، ۳۰ قاچاقچی دستگیر و ۱۱۴ هزار فقره انواع کالای قاچاق به ارزش بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان کشف و ضبط شد.
 
سردار رحیمی به اقدامات پلیس در حوزه  ارز اشاره و اعلام کرد: در سه چهار روز گذشته یکی از مهمترین عناصری که در نوسانات بازار ارز دخیل بود در یکی از استانهای غربی دستگیر شد؛  پلیس این فرد و شبکه آن را مدت ها زیر نظر داشت و  متهم با اطلاع از این موضوع در صندوق عقب خودرو پنهان می شد و تغییر مکان می داد.
 
وی افزود: با دستگیری این سرکرده ٢۴ نفر دیگر از اعضای این شبکه که باعث نوسانات ارز در کشور شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.  
 
رئیس پلیس پایتخت از انسداد دهها سایت در زمینه ارز و دلار خبر داد و گفت: از صاحبان این سایت ها تعهد گرفته شد تا در این مورد فعالیت نکنند.
 
وی از رصد پلیس فتا در فضای مجازی خبر داد و گفت: پلیس نسبت به شبکه های تاثیر گذار در بازار ارز اشرافیت پیدا کرده است و آنها را کنترل می کند.
 
سردار رحیمی اعلام کرد: پلیس با تمام قدرت با شبکه ها و عناصر تاثیرگذار در بازار ارز و خودرو که موجب افزایش کاذب قیمت شوند برخورد می کند.
 
رئیس پلیس تهران بزرگ در مورد اجرای طرح ترافیک گفت: بالغ بر ۳۰ درصد تردد‌ها به واسطه اجرای طرح ترافیک کاهش پیدا کرده است.

گزارش تصویری

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر