jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۳۵۴   ۰۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۳

مربی پیشین تیم های فوتبال نوجوانان و جوانان ایران دارفانی را وداع گفت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،هرمز آذرپور، مربی سازنده فوتبال کشور در سال های اخیر که تجربه حضور در تیم های نوجوانان و جوانان ایران را داشت درگذشت.

وی در اوایل دهه 80 و پس از سال ها فعالیت آکادمیک در چند باشگاه معتبر ایتالیا به ایران مراجعت کرد و در ادامه نقش مهمی در زنجیره استعدادیابی و فرآیند شناسایی بازیکنان مستعد در سرتاسر کشور داشت.
آذرپور که دارای مدرک مربیگری حرفه ای فوتبال از ایتالیا بود،در سال های اخیر تجربه فعالیت در باشگاههای استقلال،صبا باتری و شهرداری تبریز را هم در کارنامه خود داشت.
فدراسیون فوتبال ضایعه فقدان ناگهانی آذرپور را به خانواده محترم وی و جامعه فوتبال کشور تسلیت گفته و برای آن مرحوم از درگاه الهی مغفرت مسالت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها