jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۱۵۹۵ ۲۸ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۹

یک عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روسیه می گوید شادی سردار آزمون و هم تیمی اش در رختکن پس از مسجل شدن قهرمانی زنیت در روسیه «خجالت آور» بود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از چمپیونات؛ این عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روسیه می گوید با توجه به اینکه این حرکت خجالت آور بوده سردار آزمون باید جریمه و مجازات شود. 

سردار آزمون و دزیوبا دو مهاجم زنیت بعد از مسجل شدن قهرمانی تیمشان در لیگ برتر روسیه در رختکن حرکتی غیراخلاقی از خود نشان دادند که با واکنش های شدید زیادی روبرو شد. 

پیش از این نیز سایت های مختلف خبری از محرومیت، مجازات و جرایم سنگین این دو بازیکن گفته بودند، چیزی که گویا قرار است به واقعیت تبدیل شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر