jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۱۲۸۹   ۲۴ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۸

نتایج اولیه پذیرفته‌شدگان بدون آزمون رشته‌های دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ دانشگاه تهران اعلام شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۹۹ که فرم ثبت‌نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده‌اند، می‌توانند برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه فوق دریافت کرده‌اند؛ وارد سامانه شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود مطلع  شوند.
 
بر این اساس داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه "مشروط" اعلام شده است، برای مصاحبه دعوت شده‌اند و فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک تأیید شده تحصیلی و رفع نقص سایر مدارک ارسالی تا زمان مصاحبه اقدام و برای تحویل به گروه‌های آموزشی خود مراجعه کنند.
 
همچنین داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران" عدم تایید" اعلام شده است، بر اساس ضوابط و مقررات درج شده در شیوه‌نامه؛ حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده‌اند و از فهرست داوطلبان واجد شرایط حذف شده‌اند.
 
بر این اساس با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نیمه‌متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین شرایط خاص کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، جلسات مصاحبه کلیه رشته یا گرایش‌ها همزمان با جلسات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش خواهد بود.
 
بنابراین برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی از طریق وب‌گاه پردیس یا دانشکده‌های مرتبط دانشگاه تهران اعلام خواهد شد.
 
همچنین نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان پس از مصاحبه حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۱۳۹۹ از طریق همین وبگاه اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر