jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۵۶۳ ۱۶ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۴

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان خواست که برای حضور در مراکز انتظامی و به ویژه کلانتری‌ها از ماسک استفاده کنند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد در گفتگو با ایسنا درباره استفاده از ماسک در کلانتری ها و مراکز پلیس گفت: در راستای مصوبه و تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا بر الزامی شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و سرپوشیده که از ۱۵ تیرماه اجرایی شده است، استفاده از ماسک در کلانتری ها نیز الزامی است و به همین دلیل از شهروندان می خواهیم که برای حضور در مراکز انتظامی و به خصوص کلانتری ها حتما از ماسک استفاده کنند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه تمامی پرسنل پلیس در کلانتری ها نیز از ماسک استفاده می کنند، اظهارکرد: همچنین این مراکز نیز ضدعفونی شده و سلامت تمامی ماموران و پرسنل نیز به طور مرتب رصد می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر