jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۵۶۳   ۱۶ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۴

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان خواست که برای حضور در مراکز انتظامی و به ویژه کلانتری‌ها از ماسک استفاده کنند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد در گفتگو با ایسنا درباره استفاده از ماسک در کلانتری ها و مراکز پلیس گفت: در راستای مصوبه و تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا بر الزامی شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و سرپوشیده که از ۱۵ تیرماه اجرایی شده است، استفاده از ماسک در کلانتری ها نیز الزامی است و به همین دلیل از شهروندان می خواهیم که برای حضور در مراکز انتظامی و به خصوص کلانتری ها حتما از ماسک استفاده کنند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه تمامی پرسنل پلیس در کلانتری ها نیز از ماسک استفاده می کنند، اظهارکرد: همچنین این مراکز نیز ضدعفونی شده و سلامت تمامی ماموران و پرسنل نیز به طور مرتب رصد می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها