jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۳۳۳ ۱۴ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۴

بازیگر سینما و تلویزیون که در چند سریال با گرجستانی همکاری داشته است درباره درگذشت این بازیگر باسابقه به جام جم آنلاین گفت: سیروس گرجستانی فقط یک کمدین خوب نبود او بازیگری قابل در سینما، تاتر و تلویزیون بود.

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون که در چند سریال با گرجستانی همکاری داشته است درباره درگذشت این بازیگر باسابقه به جام جم آنلاین گفت: سیروس گرجستانی فقط یک کمدین خوب نبود او بازیگری قابل در سینما، تاتر و تلویزیون بود.

وی با اشاره به پیشینه تئاتری گرجستانی اظهار کرد: اعتبار سیروس گرجستانی این است که بازیگر قابلی در تاتر بود و در نمایش هایی مثل «معرکه در معرکه» به کارگردانی داوود میرباقری به صحنه رفته بود.

وی اضافه کرد: میرباقری بعدا از او در سریال هایش هم بهره برد و گرجستانی در سریال «امام علی (ع)» بازی کرد و بعد به سینما هم دعوت راه پیدا کرد.

گلچین که در سریال «خوش نشین ها» با گرجستانی همکاری داشت، عنوان کرد: استعداد شیرین گرجستانی باعث شد در کمدی هم بازی کند. من هم خوشحالم در این سال ها که برای بازیگری برگشتم و کارم در مقابل دوربین را با نوعی تغییر جهت همراه بود با این بازیگر همکار شدم. من در این سال ها به سمت کمدی رفتم و چندین کار مشترک با گرجستانی داشتم که بسیار لذبتخش بودند.

وی با اشاره به خاطراتی که گرجستانی برای مخاطب خلق کرده است، گفت: ما خیلی سخت لحظات غمگین را فراموش می کنیم و سعی داریم به شیرینی ها فکر کنیم امثال گرجستانی شریک لحظات شاد مردم بودند لحظه ای که شاید مردم حتی بضاعت رفتن به سینما نداشتند اما تلویزیون را روشن می کردند و سریال های او را می دیدند.

گلچین به خاطرات ماندگار این بازیگر فقید اشاره و بیان کرد: مردم طی سال ها وقتی پیچ تلویزیون را باز می کردند لحظات مفرحی از بازی های او را می دیدند مثل همین سریال «متهم گریخت» که از روز گذشته برخی از سکانس های آن به اشتراک گذاشته می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر