jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۳۸۶ ۰۱ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۷

معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه در ترم جدید، آموزش‌های الکترونیکی ادامه دارد، گفت: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل آغاز می شود در واقع 15 شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم در نشست خبری افتتاح مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خوارزمی که صبح امروز در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، گفت: در جلساتی که با وزارت بهداشت داشته‌ایم، پیش بینی شده است که پیکی از کرونا را در پاییز و زمستان خواهیم داشت، از این رو برای آنکه تأثیرگذاری آن را کم کنیم، ترم جدید زودتر شروع می‌شود.

وی درباره آغاز ترم جدید دانشگاه‌ها افزود: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل آغاز می شود در واقع ۱۵ شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

خاکی صدیق تصریح کرد: خوابگاه‌ها نیز با تأکیدات معاون دانشجویی وزارت علوم به صورت محدود و با نصف ظرفیت ارائه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر