jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۳۸۶   ۰۱ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۷

معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه در ترم جدید، آموزش‌های الکترونیکی ادامه دارد، گفت: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل آغاز می شود در واقع 15 شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم در نشست خبری افتتاح مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خوارزمی که صبح امروز در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، گفت: در جلساتی که با وزارت بهداشت داشته‌ایم، پیش بینی شده است که پیکی از کرونا را در پاییز و زمستان خواهیم داشت، از این رو برای آنکه تأثیرگذاری آن را کم کنیم، ترم جدید زودتر شروع می‌شود.

وی درباره آغاز ترم جدید دانشگاه‌ها افزود: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل آغاز می شود در واقع ۱۵ شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه‌ها می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

خاکی صدیق تصریح کرد: خوابگاه‌ها نیز با تأکیدات معاون دانشجویی وزارت علوم به صورت محدود و با نصف ظرفیت ارائه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر