jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۰۱۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۲

رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه خبر داد؛

کشف و انهدام باند سازماندهی شاهدین دروغین

رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه از شناسایی و دستگیری یک باند سازماندهی شاهدان دروغین در استان گیلان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، حجت‎الاسلام عبداللهی در جلسه امروز شورای عالی قوه قضائیه به شناسایی و دستگیری یک باند سازماندهی شاهدان دروغین در استان گیلان اشاره کرد و گفت: این افراد با اجاره چند مغازه در اطراف دادگستری استان گیلان تحت‎ پوشش ارائه خدمات کامپیوتری اقدام به سازماندهی شهود دروغین برای حضور در دادگاه‎ها کرده بودند که در مواردی موجب هتک آبرو و تضییع حقوق طرفین دعوای پرونده‎ها شده بود که با اقدامات صورت‎گرفته، ۱۹ نفر در این زمینه در دو مرحله دستگیر شدند.

تولید ۲۰۰ هزار محتوا درباره دستگاه قضا در فضای مجازی ظرف ۴ ماه

حجت‎الاسلام عبداللهی همچنین به گزارشی از بررسی محتوای تولید شده در فضای مجازی در بازه زمانی اسفند ۹۸ تا خرداد ۹۹ اشاره کرد و افزود: در این بازه زمانی قریب ۲۰۰ هزار محتوا در فضای مجازی با موضوع قوه قضائیه منتشر شده که ۵۴ هزار مورد از آن اظهارات فردی بوده و جهت‎گیری کلی محتوای تولید شده، رویکرد مثبت و استقبال از دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد را شامل شده است.

به گفته رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، بخش مهمی از کاربران فضای مجازی نیز خواهان کشف و تلاش برای اصلاح فرایند‌های فسادزا در کشور توسط دستگاه قضایی شده‎اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر