jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۸۶۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۹  |  ۲۱:۵۱

مطالعات متخصصان دولتی انگلیس حاکی از آن است که یک پنجم بیماران کووید-۱۹ در این کشور در زمان بستری در بخش‌های عمومی بیمارستان‌ها به این بیماری مبتلا شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، این مطالعه نشان می‌دهد در اوج شیوع کروناویروس در انگلیس، انتقال این ویروس در بیمارستان‌ها حدود ۲۲ درصد موارد در بیماران بستری شده بوده و ۱۱ درصد مرگ و میرها را شامل شده است. 
بنا بر گزارش روزنامه تلگراف، این یافته‌ها در کنار دستورالعمل‌های ابلاغ شده به کلیه بیمارستان‌های انگلیس مبنی بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجتناب از "اجتماع" پزشکان و پرستاران جهت جلوگیری از شیوع بیشتر کروناویروس اعلام شده است.
تاکنون ۲۹۲ هزار و ۹۵۰ نفر در انگلیس به بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس جدید مبتلا شده‌اند که از این میان ۴۱ هزار و ۴۸۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها