jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۶۵۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۲

فوق ستاره پرتغالی یوونتوس احتمالا در پایان این فصل تورین را ترک می کند، این خبری است که ایستگاه رادیویی و پرمخاطب روسونرا به شنوندگانش داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از goal، احتمالا رونالدو و یوونتوس در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا که البته هنوز تعلیق است، راه خود را از هم جدا می کنند؛ این خبری است که رادیو روسونرای ایتالیا اعلام کرد.

نخستین شایعات مربوط به جدایی رونالدوی 35 ساله از یوونتوس از ماه می آغاز شد. او از آن زمان درباره جدایی از یوونتوس فکر میکرد. حالا این شایعات تا تابستان هم ادامه خواهد داشت.

رونالدو در 75 بازی خود برای یوونتوس 53 گل زده. او در سال 2018 و در پایان جام جهانی روسیه از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست.

نخستین باری که شایعه جدایی رونالدو از یوونتوس به وجود آمد گفته شد که وی به پاری سن ژرمن می رود اما اکنون مقصد او بعد از جدایی احتمالی از تورین نامشخص است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر