jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۵۷۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۷

معاون اسماعیل هنیه در واکنش به انتشار ویدیویی توهین‌آمیز به همسر پیامبر در لبنان گفت که آیت‌الله خامنه ای در فتوایی دینی توهین به همسر و صحابه پیامبر را حرام اعلام کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، درپی انتشار ویدیویی توهین آمیز به همسر پیامبر در لبنان، صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در یک سخنرانی گفت: می دانیم که چه کسی به دنبال ایجاد فتنه‌های فرقه‌ای در لبنان است زیرا تمام فتنه‌ها و جنگ‌های داخلی به سود اسرائیل است که از طریق هم پیمانان خود آن ها را شعله ور می کند.
 
وی تاکید کرد:  آیت الله خامنه ای فتوایی دینی صادر کرده است و توهین به همسران و صحابه پیامبر را حرام اعلام کرده است به همین دلیل در تمام ایران حتی یک روحانی نمی توانید پیدا کنید که به صحابه پیامبر توهین کند.
 
العاروری خاطرنشان کرد: هر مدرسه ولایت فقیه و تمام علمای شیعه این اقدام را رد و محکوم می کنند .
وی همچنین گفت که فتنه میان اهل سنت و اهل تشیع در لبنان به مسیحیان و دروزها و تمام جامعه لبنانی آسیب می رساند.
 
بر اساس این گزارش، اخیرا ویدیویی منتشر شد که عده ای در لبنان به همسر پیامبر توهین می کردند که این مساله واکنش های شدیدی به دنبال داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر