jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۴۵۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۱

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران برای اعزام بالگرد به ارتفاعات گچساران خبر داد و گفت: بنا به دستور سردار سلامی، این بالگرد به مدت یک هفته در اختیار ستاد حوادث غیرمترقبه استان قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، عزیز فیلی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: روز گذشته بخش عمده‌ای از حادثه آتش‌سوزی که از چند روز قبل در ارتفاعات شهرستان گچساران شروع شده بود، مهار شد اما به علت وزش باد و مشکلاتی مانند صعب‌العبور بودن منطقه، مجددا دیشب شعله‌ور شد.

وی با بیان اینکه شب گذشته هماهنگی‌های لازم در منطقه به عمل آمد و اکیپ‌های مناسبی برای خاموش کردن آتش انتخاب شدند، افزود: دو دستگاه بالگرد هوانیروز ارتش و یک دستگاه بالگرد شرکت نفت گچساران از صبح امروز به کمک آمدند و نیروها را به ارتفاعات منتقل کردند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استاندار نیز هم‌اکنون در منطقه محل آتش‌سوزی حضور دارد، عنوان کرد: آتش‌سوزی در سمت شرق منطقه مهار شده و نیروها در حال خاموش کردن آتش در سمت غرب منطقه هستند که امیدواریم تا پایان عصر امروز بتوانیم آتش‌سوزی را به طور کامل مهار کنیم.

فیلی همچنین از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران برای اعزام بالگرد به ارتفاعات گچساران خبر داد و گفت: بنا به دستور سردار سلامی این بالگرد به مدت یک هفته در اختیار ستاد حوادث غیرمترقبه استان قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر