jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۶۸۵۲   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۵۵

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

به گزارش جام جم آنلاین، مرتضی میری در گفتگو با فارس درباره طرح شناسه‌ دار کردن لوازم خانگی گفت: مقدمات این طرح از سال گذشته آغاز شد و براساس آن به عرضه‌ کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی فرصت داده شد تا برای کلیه کالاهای موجود در فروشگاه‌های خود شناسه کالا دریافت کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود:‌ البته بخش‌هایی از این طرح به علت شیوع ویروس کرونا به طور کامل انجام نشد و می‌توان گفت، اجرای فرایندهای تکمیلی این طرح مانند سامانه گارانتی به تعویق افتاد.

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز سامانه طرح شناسه کالا و گارانتی به زودی و طی روزهای آتی فعال خواهد شد و براین اساس هر کالای موجود در فروشگاه‌ های لوازم خانگی باید دارای یک شماره سریال باشد.

میری اظهار داشت: براین اساس مشتریان و خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی مورد نیاز خود را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

سوریه پس از جنگ با داعش زیرساخت کشور خود را از دست داد و پس از پایان جنگ که ایران نقش اساسی داشت، قرار شد بخشی از اقتصاد این کشور نصیب ما شود. متاسفانه در موضوع سوریه پیشرفتی نداشتیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر