رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.
کد خبر: ۱۲۶۶۸۵۲

به گزارش جام جم آنلاین، مرتضی میری در گفتگو با فارس درباره طرح شناسه‌ دار کردن لوازم خانگی گفت: مقدمات این طرح از سال گذشته آغاز شد و براساس آن به عرضه‌ کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی فرصت داده شد تا برای کلیه کالاهای موجود در فروشگاه‌های خود شناسه کالا دریافت کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود:‌ البته بخش‌هایی از این طرح به علت شیوع ویروس کرونا به طور کامل انجام نشد و می‌توان گفت، اجرای فرایندهای تکمیلی این طرح مانند سامانه گارانتی به تعویق افتاد.

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز سامانه طرح شناسه کالا و گارانتی به زودی و طی روزهای آتی فعال خواهد شد و براین اساس هر کالای موجود در فروشگاه‌ های لوازم خانگی باید دارای یک شماره سریال باشد.

میری اظهار داشت: براین اساس مشتریان و خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی مورد نیاز خود را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها