jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۷۶۲ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۱

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه امروز برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در 24 ساعت گذشته داشتیم، گفت:باید کما فی السابق حساسیت خود را با رعایت پروتکل ها داشته باشیم.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، علیرضازالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: در استان تهران کمافی السایق با یک شیب نسبتا ملایم و با نزول آماری مواجه هستیم.

وی ادامه داد: امروز در مجموع بیمارانی که در بیمارستان های استان تهران در بخش عادی و در قالب بیماران جدید بستری شدند بالغ بر 130 بیمار بود و تنها 40 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه 162 بیمار نیز ترخیص شده اند، گفت: برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کرونا و از ابتدای اسفندماه سال گذشته، امروز پایین ترین میزان مرگ و میر را در استان تهران در 24 ساعت گذشته داشتیم.

زالی با بیان اینکه امیدواریم با رعایت مردم و پروتکل ها این آمار و تعادل نسبی حفظ شود، ابراز داشت: مقابله با کرونا مانند یک مسابقه فوتبال است و تا دقیقه 90 ادامه دارد و باید خیلی مراقبت کنیم و بدانیم داستان فیصله پیدا نکرده است.

وی با تأکید بر اینکه کما فی السابق ویروس کرونا در کمین ماست، متذکر شد: این بیماری به عنوان یک بیماری خطرناک و اپیدمیک کما فی السابق در شهر در انتظار یک بی احتیاطی، بی مبالاتی و غفلت است و نباید به خاطر تغییر آماری که اتفاق افتاده است فریفته شویم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تأکید کرد: کما فی السابق باید حساسیت خود را با رعایت پروتکل ها داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر