jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۶۶۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۳

جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با صدور بیانیه ای پیرامون سالگرد روز نکبت، اعلام کرد: تحت هیچ شرایطی حقوق فلسطینیان را واگذار نمی کنیم و جز با اخراج اشغالگران، آرام نمی نشینیم.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیانیه‌ای را به مناسبت سالگرد روز نکبت منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: ملت فلسطین تحت هیچ شرایطی از مواضع خود در قبال حقوق تضییع شده‌اش کوتاه نخواهد آمد. حقوق ملت فلسطین قابل واگذاری نیست.

در ادامه این بیانیه همچنین تأکید شده است: فلسطین از بحر تا نهر حق واقعی فلسطینیان است و عزم ما برای مبارزه با دشمن صهیونیستی تا اخراج نهایی آن از اراضی اشغال شده، جزم است.

جنبش جهاد اسلامی همچنین از گزینه مقاومت مسلحانه به عنوان بهترین گزینه برای رویارویی و مواجهه با اشغالگران صهیونیست یاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر