jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۴۲۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۷

سازمان بهداشت جهانی امروز سه شنبه اعلام کرد که برزیل و آمریکا از ابتدا به هشدارهای صادر شده در خصوص همه گیر شدن ویروس کرونا بی اهمیت بودند.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در حالی که سیر ابتلاء به کرونا و مرگ به واسطه آن در آمریکا همچنان سیر صعودی داشته و برزیل نیز رفته رفته به کانون جدید انتشار ویروس کرونا در منطقه آمریکای لاتین تبدیل می‌شود، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که این دو کشور از همان ابتدای آغاز بحران به هشدارهایی که درباره ویروس کرونا صادر می‌شد بی اعتنا بودند.

این وضعیت همچنان ادامه دارد به طوری که رئیس جمهور برزیل امروز دستور آغاز به کار مجموعه‌هایی همچون آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی که میزان ابتلاء به کرونا در این مکان‌ها بسیار زیاد است را صادر کرد.

از سوی دیگر در آمریکا نیز تعداد قربانیان کرونا تا ظهر امروز سه شنبه به ۸۱ هزار و ۷۹۵ نفر و تعداد کلی افراد مبتلا به این بیماری در ایالات متحده نیز به یک میلیون و ۳۸۵ هزار و ۸۵۰ نفر رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر