jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۲۵۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۱

نماینده شاهین‌شهر در مجلس به رئیس‌جمهور ضرورت اتخاذ تصمیم برای فراهم کردن زمینه ثبت‌نام افراد واجد شرایط برای سهام عدالت را متذکر شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس‌، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس به رئیس‌جمهور ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای ثبت‌نام افراد واجد شرایط برای دریافت سهام عدالت را متذکر شد.
 
متن کامل تذکر نماینده شاهین‌شهر به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:
خلاصه تذکر:
 
ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای ثبت‌نام از افراد واجد شرایط برای سهام عدالت که تا به حال نتوانسته‌اند ثبت‌نام کنند.
 
شرح تذکر:
جناب آقای رئیس‌جمهور
 
می‌دانید که بر اساس آمار سازمان خصوصی سازی بیش از 52 میلیون و آمار تعاونی‌های سهام عدالت تعداد 49 میلیون نفر در سهام عدالت ثبت‌نام نموده‌اند.
 
دولت هم لایحه‌ای را در سال 1396 به مجلس شورای اسلامی ارائه نمود که به خاطر تعداد طرح‌ها و لوایح زیاد در کمیسیون اقتصادی به نتیجه نهایی نرسید.
 
اما از چند روز گذشته که آزاد سازی سهام عدالت اعلام شده مراجعات متعددی از مرم که عموما از شش دهک پایین جامعه یعنی واجدین شرایط سهام عدالت هستند صورت گرفته و خواستار باز شدن سامانه ثبت‌نام سهام مذکور شده‌اند.
 
لذا خواهشمند است جهت رفع تبعیض بین واجدین شرایطی که قبلا موفق به ثبت‌نام شده و کسانی که واجد شرایط بده ولی نتوانسته‌اند ثبت نام کنند و یا کسانی که در سنوات گذشته واجد شرایط نبوده ولی اکنون واجد شرایط شده‌اند تدابیر لازم را برای ثبت‌نام نامبردگان اتخاذ و در صورت لزوم لایحه جهت تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال نمایند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر