jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۶۲۰۱ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۸

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از روز سه شنبه (۲۳ اردیبهشت) سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها فعال است و مالکان خودرو‌های نام‌برده می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ثبت نام متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها گفت: از آنجا که سامانه قبلی دارای خطا‌هایی بود، این سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و ... متصل است و صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.
 
او ادامه داد: استفاده خودرو‌های عمومی از این خدمات رایگان است و براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربر‌های شخصی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو ندارد.
 
قاسمی ده چشمه اضافه کرد: سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها از روز سه شنبه (۲۳ اردیبهشت) فعال است و مالکان خودرو‌های نام‌برده می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.
 
به گفته قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی؛ افرادی که در گذشته از این در سامانه قبلی ثبت نام کردند و پیامک‌های فراخوان برای آن‌ها ارسال شده باید به این پیامک‌ها توجه کنند و به سایت یا شماره تلفن‌هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه نمایند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن‌ها از لغو می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

دیروز در صحن علنی مجلس مصوبه حذف چهار صفر از پول و تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان تصویب شد و بر این اساس، بانک مرکزی باید ساز و کار حذف اسکناس‌های فعلی و ورود اسکناس‌ها با واحد پولی جدید را در برنامه کاری خود قراردهد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر