jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۱۵۸   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۷

رژیم صهیونیستی ادعا کرده است که از سوی ایران به زیرساخت‌های شهری در تل آویو حمله‌ی سایبری شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، ایسنا نوشت: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک کابینه عالی امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شده است که یک حمله سایبری از سوی ایران به زیرساخت‌های آب شهری در تل آویو صورت گرفته است.

رژیم غاصب صهیونیستی، ایران را به حمله‌ی سایبری به پایگاه‌های اطلاعاتی خود متهم کرده است، این در حالی است که ایران این اتهامات را رد و تأکید کرده است که این کشور در جنگ‌های سایبری درگیر نمی‌شود.

این حمله توسط یکی از مقامات رژیم صهیونیستی به عنوان تشدید تنش‌ها از طرف ایران و عبور از خط قرمز توصیف شده است که هدف آن آسیب به زیرساخت‌ها و امکانات شهری بود.

براساس این گزارش، در حال حاضر تل آویو در حال جلوگیری از آسیب‌های این حمله‌ی ادعایی سایبری است.

تهران مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

علیرضا میریوسفی، سخنگوی هیئت اعزامی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: «دولت ایران وارد جنگ سایبری نمی‌شود. »

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی غالباً ایران را به حملات سایبری متهم و ادعا می‌کند که این حملات و هک‌ها سایبری به صورت روزانه انجام می‌شوند و اینکه تل آویو هر روز مانع از آن‌ها می‌شود. در ماه ژانویه، وزیر انرژی رژیم صهیونیستی ادعا کرد که تل آویو حمله سایبری بسیار جدی را خنثی کرده است که یکی از نیروگاه‌های اصلی رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار داده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر