jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۰۹۶ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۸

از وقتی ماجرای عقد قرارداد دلاری برخی باشگاه‌ها با بازیکنان داخلی به وجود آمد، تعدادی از باشگاه‌ها به تکذیب این ماجرا پرداختند و تعدادی از باشگاه‌ها نیز، سکوت اختیار کردند.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: در میان این بحث‌ها گفته شد پرسپولیسی‌ها هم در این سال‌ها، بازیکنان داخلی با قرارداد دلاری داشتند.

در همین مورد با یکی از ارکان مدیریتی باشگاه که طی ۴ سال گذشته، همواره در این باشگاه بوده، تماس گرفتیم. این فرد به ما گفت: «ما حتی برای بازیکنان خارجی خودمان هم دلاری نداشتیم که پرداخت کنیم، چطور ممکن است بازیکن داخلی با ارز خارجی بگیریم؟ از سوی دیگر، کسانی که چنین شایعاتی را می‌سازند، دقیقاً منظورشان کدام بازیکن است؟ بیرانوند یا امیری؟ سیدجلال یا شجاع؟ علیپور یا کامیابی‌نیا؟ قرارداد همه این بازیکنان در دفتر باشگاه موجود است. هیچ کدام‌شان قرارداد دلاری نداشتند، چون نیازی به این کار نبود. برخی از شایعه‌سازان، آدرس اشتباهی هم می‌دهند، چون مدعی هستند در تاریخی ما بازیکنان داخلی با دلار جذب کردیم که در آن زمان، اصلاً پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته بود! بازگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان هم با قرارداد ریالی بود که هم در سازمان لیگ ثبت شده و هم در دفتر باشگاه. همه چیز اینجا شفاف است. می‌توانید از گزارش سازمان بازرسی هم پیگیری کنید. کارمندان سازمان بازرسی، ماه‌ها در دفتر باشگاه بودند و همه چیز را با جزئیات یادداشت کردند. فقط باشگاه‌هایی که خودشان با بازیکنان ایرانی، قرارداد دلاری بستند، به دنبال آن هستند که بگویند پرسپولیس هم، چنین قرارداد‌هایی داشت در حالی که این خبر کاملاً دروغ و دور از واقعیت است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر