jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۰۹۱ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۹

تنش میان سرپرست فعلی استقلال و مدیرعامل سابق این تیم بالا گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین ، ماجرا از این قرار است که دریافت حقوق 25 میلیون تومانی از سوی احمد سعادتمند سرپرست استقلال سر و صدای زیادی کرد. سعادتمند اما این ادعا را تکذیب کرد و گفت بر اساس حقوق پایه درنظر گرفته تجارت که برای مدیران 15 میلیون تومان است با احتساب برخی کسورات 13 و نیم میلیون تومان به ازای هر ماه قرارداد بسته است. او همچنین گفته که حقوق 25 میلیون تومان در واقع متعلق به امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق آبی ها بوده است. 

اما  امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به صحبت‌های احمد سعادتمند درباره حقوق ۲۵ میلیونی مدیرعامل پیشین استقلال به رادیو ورزش گفت: بنده قویا دریافت حقوق ۲۵ میلیونی از باشگاه استقلال در دوران حضور در این باشگاه را تکذیب می‌کنم. اقای منزوی یقیناً به صحیح نبودن این موضوع باور دارند ونیازی به توضیح من نیست و طرح این صحبت‌ها از سوی آقای سعادتمند برای من جای تعجب دارد زیرا وی به اسناد و مصوبات باشگاه دسترسی دارد و می داند که این موضوعات صحت نداشته و کذب محض است و میزان دریافتى بنده که بسیار کمتر از مبلغ درخواستى آقاى سعادتمند است در امورمالى باشگاه موجود میباشد. متاسفانه این صحبت‌ها بد اخلاقی است و به دور از انصاف می‌باشد که مطمئنا با اهداف خاص و انحراف درخواست حقوق ١٥ میلیونی است . حقوق ۱۵ میلیونی مدیرعامل جدید باشگاه بر اساس مصوبه که به امضای سعادتمند رسیده آشکار است و سوال من این است اگر چنین حقوقی ایراد و اشکال ندارد پس چرا به دنبال فرار از آن هستید. 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر