jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۳۳ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۴

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران گفت: مردم حتماً مراقب افراد سالمند و خردسالان باشند، هم اینکه برای سالمندان اتفاقی رخ ندهد و هم اینکه در مورد مفقودی خردسالان دقت نظر بیشتری داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در گفتگو با مهر اظهار کرد: اکنون که شرایط حساسی بعد از وقوع زلزله برای مردم پیش آمده است و مردم منازل خودشان را ترک کرده‌اند و برای ساعاتی در پارک‌ها و بوستان‌ها حاضر شدند توصیه‌های پیشگیرانه ای را به شهروندان داریم.

وی افزود: حتماً مردم پروتکل‌ های بهداشتی را در خصوص فاصله گذاری اجتماعی حتماً رعایت کنند.

سرهنگ ناصری نژاد بیان کرد: حتماً مراقب افراد سالمند و خردسالان باشند، هم اینکه برای سالمندان اتفاقی رخ ندهد و هم اینکه در مورد مفقودی خردسالان دقت نظر بیشتری داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: چنانچه با مشکلی در خصوص مفقودی کودکان مواجه شدند بلافاصله با تماس با ۱۱۰ و اعلام مشخصات دقیق کودکان به مأمور ۱۱۰ که به محل حاضر می‌شود سریعاً اطلاع رسانی کنند تا برای پیدایش کودکان اقدام شود.

وی ادامه داد: هنگام خروج از منزل دقت کنند که برای اطفال از چه لباسی استفاده می‌کنند و مشخصات لباس کودکان را به خاطر بسپارند تا اگر خدایی نکرده مشکلی پیش آمد بتوانند اطلاعات دقیقی به پلیس بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر