jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۰۰   ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۳

بنابر اظهارات مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر معلمان به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، دکتر علی رمضانی اظهار کرد: بیماری منحوس کرونا آسیب‌های جدی را به کشورمان وارد کرد اما فراموش نکنیم که معلمان هم در کنار پزشکان و پرستاران فداکار که آرامش را به جامعه هدیه دادند، در سطح وسیعی نقش آفرینی کردند و بنابراین نباید ایثارگری این قشر زحمتکش جامعه را از یاد ببریم.
 
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: با وجود شرایط حاد کنونی و محدودیت زیرساختهای فضای مجازی در ایران اما آموزش و پرورش با راه اندازی شبکه "شاد" فضای جدیدی را برای دانش آموزان ایجاد کرد؛ گرچه مردم مناطق محروم، دور افتاده و کم برخوردار کشورمان به دلیل فقدان امکانات ارتباطی به ویژه تلفن همراه با مشکلاتی در این مورد مواجه شدند.
 
وی فعالیت فرهنگیان در مناطق محروم را اقدامی حماسی خواند گفت: معمولاً به دلیل روحیه خاص معلمان، اطلاع رسانی و تبلغات درمورد آنها خیلی کمتر است.
 
این مقام مسئول گفت: ما معلمی را سراغ داریم که در روز ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر مسافت را طی کند تا برای یک نفر از دانش آموزان خود کلاس برگزار کند.
 
رمضانی که در برنامه‌ای رادیویی صحبت می‌کرد، معلمان را از عناصر تاثیر تاثیرگذار جامعه خواند و تصریح کرد: امروز معلمان ما به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند و این نشانه تلاش شبانه روزی معلمان است.
 
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: خوب است که در هفته بزرگداشت مقام معلم از همه معلمان و شهید آیت الله مطهری و ۴ هزار معلم شهید در راه دفاع مقدس یادی کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها