jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۹۰۴ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۰

یکی از باشکوه ترین ورزشگاه های جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا دیگر نمی تواند با افزایش گنجایش روبرو شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، باشگاه منچستریونایتد به خاطر شیوع ویروس کرونا پروژه افزایش صندلی‌های ورزشگاه اولدترافورد را متوقف کرده است.

در شرایط فعلی حتی اگر افزایش ظرفیت محقق می‌شد، احتمال بسیار کمی وجود داشت هواداران بتوانند در فصل آینده از آن بهره ببرند. باشگاه به دنبال این بود در تابستان 2020 صندلی‌هایی به اولدترافورد اضافه کند. آن‌ها می‌خواستند کاهش گنجایش در پی ایجاد کردن فضایی ویژه برای نشستن معلولان را جبران کنند اما  حالا این طرح تا پایان فصل آینده عملی نخواهد شد.

ورزشگاه اولدترافورد به تئاتر رویاها معروف است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر