مرد جوان که در جریان پارک خودرو مقابل خانه همسایه‌شان پسر او را کشته بود بعد از دو هفته سکوت به قتل اعتراف کرد.
کد خبر: ۱۲۶۵۸۲۲

به‌ گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه  جام‌جم، ساعت 11 صبح سی‌ویکم فروردین امسال ، مرد 30 ساله ، جوانی را که همسایه‌شان بود، مقابل خانه‌ای در محله یافت‌ آباد تهران زیر گرفت و باعث مرگ او شد.

ماموران با دستوربازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران از خانواده جوان فوت‌شده تحقیق کردند که معلوم شد، مرد 30 ساله‌ای به نام بهرام که حوالی خانه آنها زندگی می‌کرده، مدام خودروی تیبایش را آنجا پارک می‌کرده که همین باعث درگیری در روز حادثه شده و آن مرد پسرشان را به عمد زیر گرفته و باعث مرگ او شده است.

ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در جست‌وجوی قاتل فراری بودند تا این‌که او چهار ساعت بعد از فرار در جنوب تهران بازداشت و خودرویش توقیف شد. متهم در جریان تحقیقات اولیه مدعی بود که مرگ آن جوان یک حادثه بوده است. سرانجام متهم بعد از دو هفته، سکوت خود را شکست و به زیر گرفتن عمدی پسر جوان اعتراف کرد و در جریان تحقیقات قضایی گفت : متاهلم و یک فرزند دارم. با ماشینم مسافرکشی می‌کنم. چون خانه‌ام پارکینگ نداشت خودروام را مقابل خانه مرد همسایه پارک می‌کردم که همین موضوع باعث اعتراض او و خانواده‌اش شد. روز حادثه دوباره خودرو را مقابل در خانه‌شان پارک کردم و ساعاتی بعد که برای بردن خودرویم به آنجا رفتم پدر و پسربه خیابان آمدند و با هم درگیر شدیم. سوار خودرو شدم و خواستم محل را ترک کنم که پسر جوان سمت خودرو آمد وبا دستانش سعی می‌کرد مانع حرکتم شود که عصبانی شدم و او را دوبار به عمد زیر گرفتم که او بشدت زخمی شد و کف خیابان افتاد و از ترس فرار کردم.

مرد راننده به اتهام مباشرت در قتل عمد روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها