jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۷۳۲ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۵

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که ایثارگران دارنده مدرک معادل کارشناسی می‌توانند تا 35 سال خدمت کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، طرح استفساریه تبصره بند «الف» ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری در دستور کار جلسه علنی صبح امروز دوشنبه مجلس قرار گرفت و نهایتا نمایندگان به آن رای دادند.
 
در این استفساریه آمده است: آیا عبارت مدرک کارشناسی در تبصره بند «الف» ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری الحاقی مصوب 24 بهمن 95 مدرک کارشناسی معادل را نیز در بر می‌گیرد؟
 
پاسخ: عبارت مدرک کارشناسی در تبصره بند «الف» ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل مدرک کارشناسی معادل که ارزش استخدامی دارد نیز می‌شود.
 
به موجب مصوبه امروز مجلس ایثارگرانی که از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردارند با داشتن مدرک معادل کارشناسی معادل می‌توانند تا 35 سال خدمت کنند. پیش از این، این امکان تنها برای ایثارگران دارنده مدرک کارشناسی فراهم بود که با مصوبه مجلس این امکان برای ایثارگران دارنده مدرک معادل کارشناسی نیز فراهم شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

مقامات سیاسی آمریکا حرف از مکانیسم ماشه می‌زنند و می‌گویند تحریم تسلیحاتی ایران باید ادامه پیدا کند. این در حالی است که آمریکا رسما از برجام خارج شد و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی در این زمینه صادر کرد و این سند در سایت کاخ سفید وجود دارد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر