jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۵۵۲ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۸

شیوع ویروس کرونا و گرمای شدید کشور دو عاملی هستند که ممکن است باعث شود برای نخستین بار جام جهانی در فصل زمستان برگزار شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان باعث تعلیق کلیه رقابت های ورزشی از جمله مقدماتی جام جهانی فوتبال در قاره های مختلف شد.

ساکرنت چندی پیش خبر از این داد که به دلیل فشردگی بیش از حد برگزاری رقابت های مختلف ورزشی ممکن است جام جهانی 2022 نیز یک سال به تعویق بیفتد.

در اینباره سایت اسپورتولوژی مدعی است که جام جهانی 2022 قطر نه با یک سال تاخیر که با چند ماه تاخیر برگزار خواهد شد. این بدان معناست که قطری ها در فصل زمستان میزبان این رقابت ها خواهند بود.

دو سال پیش نیز قطری ها به دلیل دمای بالای این کشور پیشنهاد دادند که جام جهانی در فصلی غیر از تابستان برگزار شود اما این طرح پذیرفته نشد چون برخی از کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا، انگلیس و آلمان به شدت بابت این موضوع اعتراض کردند. برگزاری جام جهانی در زمستان به معنای قطع لیگ همه این کشورها خواهد بود. اما اکنون قطری ها بهترین بهانه را برگزاری جام جهانی در فصل زمستان دارند.

تاخیر در برگزاری جام جهانی 2022 یک احتمال بسیار جدی است که در ماه های آینده ابعاد دیگری از آن نمایان می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر