jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۵۴۶   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۲

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت:‌ دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین- کرج و ساوه- تهران نشان می‌دهد. همچنین در محور شهریار- تهران ترافیک نیمه سنگین است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب جاده‌ها ترافیک روان است. همچنین دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان، هراز، منطقه یک آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج و ساوه- تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور بیان کرد:‌در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین- کرج بین پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزادراه ساوه- تهران بین نسیم‌شهر تا احمد‌آباد سنگین است.همچنین دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار- تهران نشان می‌دهد.

باران در جاده‌های 7 استان

محرابی‌نیا اظهار داشت: در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های کرمانشاه، آذربایجان شرقی، کردستان، ایلام،‌همدان، قزوین و زنجان بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد:‌در محورهای منتهی به شمال کشور مداخلات جوی خاصی نداریم.

بیشترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات 18 تا 19

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2154 دستگاه تردد شمار، در شبانه روز گذشته، کل تردد در جاده‌ها نسبت به روز قبل، 2 درصد کاهش دارد. در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه‌های کرج به تهران و کرج به قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ها

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج- تهران، کرج- قزوین، و قزوین- کرج پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

نبود ایمنی 11 جاده را مسدود کرد

وی با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل نداشتن ایمنی کافی،‌گفت: در این باره می‌توان به جاده‌هایی نظیر رودبار- کهنوج، رودبار- قلعه‌گنج، قزوین- همدان، شمشک- دیزین، رامیان- شاهرود، شهداد- نهبندان و منطقه 4 آزادراه تهران- شمال اشاره کرد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت:‌منطقه یک آزادراه تهران- شمال نیز هر روز از ساعت 19 تا7 صبح روز بعد به دلیل عملیات نصب سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تونل‌ها مسدود و محورهای جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها