jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۵۴۵ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۵

سردار آزمون تا دیروز از ناپولی پیشنهاد داشت امروز از اورتون پیشنهاد دریافت کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، «مشیری یکی از مالکان باشگاه اورتون انگلیس که ایرانی است برای جذب سردار آزمون مهاجم ملی پوش و ایرانی تیم زنیت روسیه برنامه دارد و اقدام برای خرید این بازیکن آغاز شده است».

مشابه این خبر را 10 بار دیگر خوانده ایم. در واقع جذب آزمون از سوی اورتون خبری به شدت تکراری است اما باز هم اخباری در این رابطه به گوش می رسد که البته سایت چمپیونات روسیه آن را منتشر می کند.

هفته گذشته اعلام شد که باشگاه ناپولی در پی جذب سردار آزمون است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر