jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۴۷۲ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۷

جنبش النجباء عراق با اشاره به تحرکات اخیر عناصر گروه تروریستی داعش گفت که آمریکا مصرانه به دنبال بازگشت تروریسم به عراق است.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، جنبش النجباء عراق امروز جمعه اعلام کرد: سیاست آمریکا همچنان نقشه عراق را بخشی از طرح گسترده خود برای تقسیم بندی مذهبی می داند.

این جنبش افزود: آمریکا برای بازگشت تروریسم به عراق از طریق انتقال شمار زیادی از تروریست ها از سوریه (به عراق) پافشاری می کند.

جنبش النجباء با اشاره به تلاش آمریکا برای ایجاد تغییر ژئو استراتژیک در جهان عرب تصریح کرد: تحرکات داعش در شرق رودخانه فرات و حملات تروریستی جاری در منطقه کرکوک گواه این نقشه شوم آمریکا است.‎

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر