jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۴۳۶ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۳

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز مدیریت راه های کشور، امروز بارش باران در برخی از محورهای استان های هرمزگان و خراسان رضوی پیش بینی می شود.

برپایه این گزارش، قطعه یک آزاد راه تهران - شمال واقع در استان تهران از ۲۰ فروردین تا ۱۵ خرداد ۹۹ همه روزه از ساعت ۱۹ تا هفت صبح روز بعد به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

بنا به اعلام این مرکز، محورهای شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر، شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، پونل - خلخال، رودبار - کهنوج و رودبار - قلعه گنج تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

محدودیت های تردد با تغییر مسیر

بر اساس این گزارش، آزادراه چالوس - مرزن آباد و بر عکس از ساعت ۱۹ تا هفت صبح روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین خط روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.

همچنین، محور قدیم قم - کاشان مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه قم - کاشان انجام می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر