jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۳۰۶ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۳

شیوع ویروس کرونا در طی دو ماه گذشته در کشور باعث شد اقتصاد ضربه شدیدی بخورد و بسیاری از کسب و کارها به مرز ورشکستگی برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، بسیاری از اصناف مختلف به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفتند. بسیاری از مراکز و فروشگاه ها نیز به دلیل تعطیلی سراسری در ایران مدت ها تعلیق بودند و هیچ درآمدی نداشتند.

ره آورد این ویروس شوم در ایران تعطیلی بسیاری از بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف بوده که بیکاری افراد زیادی را در پی داشته است.

در همین رابطه شنیده می شود چهار فوتبالیست سرشناس ایرانی به دلیل رکورد شدید اقتصادی و عدم کسب درآمد مجبور به تخلیه مغازه های اجاره ای خود شده اند. این مغازه ها به فروش لوازم ورزشی اختصاص داشت اما کرونا همه آنها را از سکه انداخت.

این دو چهره مشهور فوتبالی پیش از تخلیه کامل اقدام به فروش عمده و با تخفیف بیش از 50 درصدی کالاهای خود به شرکت های مختلف تجهیزات ورزشی کرده اند.

خسارات این دو چهره نزدیک به یک میلیارد تومان برآورد می شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر