jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۳۰۶ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۳

شیوع ویروس کرونا در طی دو ماه گذشته در کشور باعث شد اقتصاد ضربه شدیدی بخورد و بسیاری از کسب و کارها به مرز ورشکستگی برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، بسیاری از اصناف مختلف به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفتند. بسیاری از مراکز و فروشگاه ها نیز به دلیل تعطیلی سراسری در ایران مدت ها تعلیق بودند و هیچ درآمدی نداشتند.

ره آورد این ویروس شوم در ایران تعطیلی بسیاری از بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف بوده که بیکاری افراد زیادی را در پی داشته است.

در همین رابطه شنیده می شود چهار فوتبالیست سرشناس ایرانی به دلیل رکورد شدید اقتصادی و عدم کسب درآمد مجبور به تخلیه مغازه های اجاره ای خود شده اند. این مغازه ها به فروش لوازم ورزشی اختصاص داشت اما کرونا همه آنها را از سکه انداخت.

این دو چهره مشهور فوتبالی پیش از تخلیه کامل اقدام به فروش عمده و با تخفیف بیش از 50 درصدی کالاهای خود به شرکت های مختلف تجهیزات ورزشی کرده اند.

خسارات این دو چهره نزدیک به یک میلیارد تومان برآورد می شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر