jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۲۵۶ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۲

برای ویروس کرونا فقط یک ویژگی مثبت می توان در نظر گرفت آن هم اینکه باعث شد یک رفتار زشت و چندش آور از فوتبال حذف شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، فیفا در حال تصویب قانونی است که کلیه کشورهای تابع این نهاد باید آن را رعایت کنند. بر اساس قانون جدید در صورت از سر گیری لیگ های مختلف کشورهای اروپایی بازیکنان حق ندارند در طول مسابقه آب دهان خود را به روی زمین پرتاب کنند در غیراینصورت با جریمه اخراج روبرو می شوند.

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این قانون تصویب شده است. تمامی بازیکنان ملزم به رعایت آن هستند و در صورتی که آن رعایت نکنند حتی ممکن است با مجازات اخراج از میدان مسابقه روبرو شوند.

همچنین یکی دیگر از قوانین جالب اجازه پنج تعویض خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر