jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۱۰۷ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۲

روز گذشته تست کرونای رئیس پیشین فدراسیون کشتی مثبت و او به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تسنیم نوشت: پرویز سیروس‌پور که یکی از بزرگان و نامداران کشتی ایران است، روز گذشته به دلیل مشکلات تنفسی و قلبی به بیمارستان آتیه منتقل شد.

مصطفی سیروس‌پور پسر رئیس پیشین فدراسیون کشتی در این باره گفت: پدر در روزهای گذشته هیچ‌یک از علائمی که در مورد کرونا گفته می‌شد را نداشت و فقط دو سه روز بود که می‌گفت عضله پشت کمرش درد می‌کند و فکر می‌کردیم گرفتگی عضلانی است اما ظاهراً ریه بود و روز گذشته که به بیمارستان رفتیم یک بخش ریه کاملا سفید شده بود. تست کرونا هم مثبت شد و با توجه به اختلال در تنفس، با دستگاه تنفس مصنوعی نفس می‌کشد. متاسفانه ضربان قلب و فشار پدر خیلی بالاست و هنوز پایین نیامده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تست کرونای مادرم (پری فردی، از قهرمانان سابق تیم ملی والیبال) منفی بوده اما مجدداً باید در روزهای آینده همگی تست بدهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر