jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۱۰۴   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۲

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی، گفت: بیشترین ترافیک در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌های کرج- تهران و تهران- کرج ثبت شد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و در محور شهریار تا تهران حدفاصل شهر قدس تا بخشی از مسیر وجود دارد.

وی با اشاره به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه قزوین- رشت و منطقه یک آزادراه تهران- شمال ترافیک در مسیر رفت و برگشت روان است.

باران در جاده‌های 4 استان

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به بارش باران در محور فیروزکوه، گفت:‌در حال حاضر در برخی جاده‌های استان مازندران، گلستان، سمنان و خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است.

جاده‌ها چه ساعتی شلوغ‌تر هستند

محرابی‌نیا بیان کرد: بر اساس اطلاعات 2295 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 6.2 درصد کاهش دارد و در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 17.8 درصد بیشترین تردد بین ساعات17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ادامه محدودیت ترافیکی منطقه یک آزادراه تهران- شمال

وی گفت:‌آزادراه تهران- شمال هر روز از ساعت 19 تا7 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات نصب سامانه مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تونل‌ها مسدود است و تردد از محورهای کندوان،هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

آزادراه کرج- تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج- تهران، تهران- کرج و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی

محرابی‌نیا با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی گفت: ‌در این باره می‌توان به محورهایی نظیر قزوین- همدان، رودبار- قلعه گنج، رودبار- کهنوج، خرم‌آباد-پلدختر، شمشک- دیزین، شهداد- نهبندان، گنجنامه- تویسرکان و منطقه 4 آزادراه تهران- شمال اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر