jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۰۷۶ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۶

در شرایطی که لیگ های معتبر فوتبال دنیا یکی پس از دیگری آماده بازگشایی مجدد هستند فیفا همچنان بر روی مواضع خود پافشاری می کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، لیگ برتر انگلیس، سری آ ایتالیا ، لالیگا، بوندسلیگا و لوشامپیونه به زودی آغاز می شوند این در حالی است که فیفا موافق این قضیه نیست و می خواهد مسئولان برگزاری این لیگ ها رای به نیمه تمام ماندن آنها بدهند اما مخالفان بسیار سرسختی با این طرح دارند. 

تا امروز فقط لیگ های کشورهای هلند و بلژیک به طور رسمی نیمه تمام اعلام شدند. 

لیگ این کشورها قرار است در 25 روز تمام شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر