jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۴۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۸

سخنگوی کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد: هیچ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های «ووهان» بستری نیست.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «می فنگ» ( Mi Feng) سخنگوی کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد: به دلیل تلاش های مسئولان و پرسنل درمان و بهداشت «ووهان» و دیگر شهرهای کشور، امروز و در تاریخ ۲۶ آوریل شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در شهر ووهان به صفر رسیده است.

بر اساس آخرین آمار اعلامی از سوی مسئولان بهداشتی چین در ووهان، تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در این شهر ۴۶ هزار و ۴۵۲ نفر (۵۶ درصد کل مبتلایان به این بیماری در چین) و تعداد قربانیان این بیماری ۳ هزار و ۶۸۹ نفر (معادل ۸۴ درصد کل قربانیان این بیماری در چین) اعلام شده است.

گفتنی است، ویروس کرونا برای نخستین بار در دسامبر ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین ظاهر و طی مدت کوتاهی با شیوع در حدود ۲۱۰ کشور و منطقه در جهان به یک بیماری «همه‌گیر جهانی» تبدیل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر