jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۳۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۷

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 25 کيلو هرويين در عمليات ظهر ديروز پليس پايتخت و پلیس ويژه غرب استان تهران و دستگیری 2 برادر قاچاقچی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفتگو با پايگاه خبري پليس اظهار کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر ویژه غرب استان تهران با همکاری برادرش به تازگی مقداری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه و در مخفیگاهش در تهران منتقل کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با شناسایی هویت متهمان، در شاخه ای دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که مخفیگاه متهمان در يکي از محلات عبدل آباد تهران می باشد و محموله خریداری شده را در مخفيگاهشان دپو و مترصد توزيع آن در سطح شهر تهران مي باشند.

حسنوند اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده و هماهنگي با مقام قضائي، تیمی از ماموران عملیات این پلیس با همکاري ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر ويژه غرب تهران، مخفیگاه متهمان را تحت کنترل در آوردند و پس از اطمینان از حضور آنان در مخفیگاهشان در یک اقدام ضربتي هر دو برادر دستگیر و در بازرسی از آن مکان 25کيلو و 500گرم هروئين و مقاديری آلات مصرف مواد مخدر کشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پايان خاطرنشان کرد: متهمان و مواد مشکوفه به مقر پليس منتقل و پس از تحقيقات تکميلي برای سير مراحل قضائي در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر