jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۳۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۷

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 25 کيلو هرويين در عمليات ظهر ديروز پليس پايتخت و پلیس ويژه غرب استان تهران و دستگیری 2 برادر قاچاقچی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفتگو با پايگاه خبري پليس اظهار کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر ویژه غرب استان تهران با همکاری برادرش به تازگی مقداری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه و در مخفیگاهش در تهران منتقل کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با شناسایی هویت متهمان، در شاخه ای دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که مخفیگاه متهمان در يکي از محلات عبدل آباد تهران می باشد و محموله خریداری شده را در مخفيگاهشان دپو و مترصد توزيع آن در سطح شهر تهران مي باشند.

حسنوند اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده و هماهنگي با مقام قضائي، تیمی از ماموران عملیات این پلیس با همکاري ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر ويژه غرب تهران، مخفیگاه متهمان را تحت کنترل در آوردند و پس از اطمینان از حضور آنان در مخفیگاهشان در یک اقدام ضربتي هر دو برادر دستگیر و در بازرسی از آن مکان 25کيلو و 500گرم هروئين و مقاديری آلات مصرف مواد مخدر کشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پايان خاطرنشان کرد: متهمان و مواد مشکوفه به مقر پليس منتقل و پس از تحقيقات تکميلي برای سير مراحل قضائي در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر