jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۰۲۹ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۰

کاپلو سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا می گوید فوتبال این فصل کل لیگ های اروپایی باطل اعلام شود بهتر از این است که با فاصله اجتماعی برگزار شوند!

به گزارش جام جم آنلاین ، برخی از لیگ های اروپایی در حالی بازگشایی می شوند که اخبار متناقضی درباره شرایط برگزاری آنها وجود دارد و گفته می شود که رعایت فاصله اجتماعی بین بازیکنان حاضر در میدان یکی از این شروط است که البته بسیار عجیب به نظر می رسد.

فابیو کاپلو سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و رم و رئال مادرید در گفت و گویی تاکید کرد لیگ های اروپایی نیمه تمام بمانند بهتر از آن است که بازیکنان با فاصله اجتماعی بازی کنند. 

برگزاری لیگ های مختلف با چنین شرایطی بسیار عجیب به نظر می رسد و البته عواقب متعددی دارد از جمله:

*نرخ گلزنی در لیگ های مختلف به حداقل میزان ممکن می رسد. 

*نرخ پاسدهی صحیح به بدترین آمار چند سال اخیر می رسد.

*لیگ های فوتبال عاری از حرکات تکنیکی می شود. 

*اجرای برخی از تاکتیک ها غیرممکن به نظر می رسد. 

*ضریب گل به خودی نیز بالاتر می رود. 

*آفسایدها چند برابر می شود. 

*در مقابل یک نکته مثبت هم وجود دارد و آن هم این است که نرخ کارت های زرد و قرمز و البته مصدومیت بسیار کمتر می شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر