jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۹۶ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۴

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری جزئیات درگذشت رکابزن نوجوان کشورمان در زمان تمرین در جاده را تشریح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه‌سواری، روزگذشته خبری مبنی بر تصادف و فوت مهیار فرزانه ملی‌پوش نوجوان دوچرخه‌سواری کشورمان اعلام شد. این ملی‌پوش یزدی تنها 17 سال سن داشت و متاسفانه هنگام تمرین در جاده تصادف کرده است.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در این باره گفت: مهیار فرزانه، ملی پوش نوجوان کشورمان یکی از استعدا‌های برتر طرح استعدادیابی فدراسیون دوچرخه سواری بود. مهیار فرزانه دیروز ساعت 9 صبح در شهر یزد بدون هماهنگی با هیئت دوچرخه سواری استان در خیابان‌های به تمرین رفته که متاسفانه یک راننده از عقب با دوچرخه فرزانه برخورد کرده بود. فرزانه از ناحیه گردن قطع نخاع می‌شود و در نهایت خانواده او رضایت می‌دهند که اعضای بدن او را اهدا کنند.

وی عنوان کرد: مهیار فرزانه از دوچرخه‌سواران مستعد طرح استعدادیابی بود که متاسفانه او را در سن پایین از دست دادیم. باید به خانواده ملی‌پوش نوجوان با استعداد و جامعه دوچرخه سواری تسلیت بگویم. امیدوارم رکابزنان ما با هماهنگی هیئت‌های استانی تمرین‌های خود را دنبال کنند تا حوادث را کاهش دهند.

قمری در ادامه عنوان کرد: مهیار فرزانه با وسایل ایمنی کامل در حال تمرین بود که متاسفانه یک راننده از مسیر خود منحرف شده و با دوچرخه او تصادف کرده است.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار کرد: در تمام دنیا طبیعت دوچرخه سواری با حوادث عجین شده و رکابزن باید برای حوادث آمادگی داشته باشد. معمولا دوچرخه سواران باید با تجهیزات کامل رکاب بزنند. اتفاق افتادن حوادث جاده‌ای برای رکابزنان بستگی به فرهنگ رانندگی مردم کشور ما نیز دارد که البته فقط مختص ایران نیست و چنین حوادثی در تمام دنیا رخ می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر