jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۵۶ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۷

فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) هنوز با درخواست سرخابی های پایتخت مبنی بر پرداخت پول طلبکاران موافقت نکرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: پس از اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس تصمیم گرفتند تا از طریق منابع مالی خود در فیفا مطالبات طلبکاران خود را پرداخت کنند، هنوز فیفا با درخواست این دو باشگاه در این خصوص موافقت نکرده است.

فیفا هنوز نامه ای در این مورد به دو باشگاه ارسال نکرده و اگر این اتفاق نیفتد شرایط برای استقلال و پرسپولیس برای تسویه حساب با طلبکاران بسیار سخت می شود. به عنوان مثال قرار بود که استقلال در روزهای سوم و ششم اردیبهشت ماه طلب جپاروف و گادوین منشا را از طریق پول خود در فیفا بدهد که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر