jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۴۲ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۸

فدراسیون پزشکی ورزشی برای ورزشکاران و کارمندان ورزش گواهی سلامت و بازگشت به کار صادر می‌کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه شماره 11 خود اعلام کرد ورزشکاران و کارمندان ورزش که به نحوی با بیماری کرونا درگیر بوده‌اند، می‌توانند برای دریافت گواهی سلامت و بازگشت به کار، به ستاد مرکزی فدراسیون پزشکی ورزشی یا هیئت‌های استانی تابعه این فدراسیون مراجعه کنند.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع می‌رساند ورزشکاران و کارمندان زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون‌ها، هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی که با مشکل بیماری کرونا درگیر بوده‌اند به طوری که بستری، در قرنطینه خانگی یا علائم داشته و در حال حاضر بهبود یافته‌اند، می‌توانند برای دریافت گواهی بازگشت به محل کار به ستاد مرکزی فدراسیون پزشکی ورزشی یا هیئت های استانی پزشکی ورزشی سراسر کشور مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر