بازیگر سریال «کامیون» گفت: بازی در این سریال برای من یک ماراتن عجیب بود و به نظرم از یک حیث که تلفیقی از بازیگران باتجربه و بازیگران جوان را داشتیم کار منحصر به فردی بود.
کد خبر: ۱۲۶۴۸۵۸

بهنام شرفی درباره نقش محوری که در این سریال ایفا کرد و هفته پیش به پایان رسید در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به شروع کارش در زمان تولید این سریال اظهار کرد: من روز اول حضورم در این پروژه پایم شکست همان آبان ماه که سریال کلید خورد در دومین روز بازی من شروع شد که همان زمان در یکی از صحنه های خیابانی که باید می دویدیم مچ پایم پیچ خورد و از سه جا شکست. وضعیتم به گونه ای بود که دیگر نتوانستم از جایم تکان بخورم و با اورژانس به دنبالم آمدند و حدود 2 ماه با دو عصا زیر بغل سر پروژه آمدم. جذابیت موضوع این بود که اقای اطیابی و دستیاران برای من صبر کردند و کار را به صورت رج زنی تولید کردند.

شرفی اضافه کرد: من در این 2 ماه هم مشغول کار بودم اما بیشتر سکانس هاس نشسته را می گرفتند یا سکانس هایی که نیاز به راه رفتن نداشت.

وی که برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی به ایفای نقش می پرداخت، درباره ویژگی های این سریال گفت: «کامیون» از این حیث برای من جذاب بود که نه کمدی آن هجو شده بود که در خیلی از فیلم ها می بینیم و نه کار کلیشه ای بود که ممکن است در خیلی از سریال ها وجود داشته باشد. این سریال فضایی جدید داشت و خود من برای کاراکترم طراحی هایی داشتم که به شدت مدیون تجربه تئاتری و راهنمایی های مسعود اطیابی در مقام کارگردان است.

این بازیگر تئاتر در ادامه درباره نقش خود اظهار کرد: صابر دانشجویی بود که در کنار دو دانشجوی دیگر ترم آخر دانشگاه را طی می کند. او نقاشی می خواند و همراه با دوستانش به دلیل مسائل مالی که دارند با یک پیشکسوت فوتبال مواجه می شوند و خرده داستان هایی جذابی بین شان بوجود می آید.

تفاوت کامیون با پایتخت 

وی در ادامه با اشاره به مقایسه این سریال با «پایتخت» اظهار کرد: «پایتخت» با توجه به سابقه ای که داشته است مخاطبان خود را داشت اما سریال ما هم با توجه به ترکیبی که از بازیگران داشت بضاعتی را از خود نشان داد که به نظرم آن هم منحصر به فرد بود.

شرفی در پایان با اشاره به پیشینه تئاتری و سینمایی خود گفت: آخرین تئاتری که من سال گذشته ایفا کردم «بوی گند دهن خانم مارکز» بود و همچنین در شبکه نمایش خانگی هم در سریال «سال های دور از خانه» همکاری داشتم. تجربه هایی در سینما داشته ام ولی چون در سال های اخیر دغدغه من بیشتر بازیگری تئاتر بوده است در همین عرصه فعال تر بوده ام و اصراری هم برای ورود به دیگر عرصه ها نداشته ام.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها