jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۸۵۸ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۵

بازیگر سریال «کامیون» گفت: بازی در این سریال برای من یک ماراتن عجیب بود و به نظرم از یک حیث که تلفیقی از بازیگران باتجربه و بازیگران جوان را داشتیم کار منحصر به فردی بود.

بهنام شرفی درباره نقش محوری که در این سریال ایفا کرد و هفته پیش به پایان رسید در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به شروع کارش در زمان تولید این سریال اظهار کرد: من روز اول حضورم در این پروژه پایم شکست همان آبان ماه که سریال کلید خورد در دومین روز بازی من شروع شد که همان زمان در یکی از صحنه های خیابانی که باید می دویدیم مچ پایم پیچ خورد و از سه جا شکست. وضعیتم به گونه ای بود که دیگر نتوانستم از جایم تکان بخورم و با اورژانس به دنبالم آمدند و حدود 2 ماه با دو عصا زیر بغل سر پروژه آمدم. جذابیت موضوع این بود که اقای اطیابی و دستیاران برای من صبر کردند و کار را به صورت رج زنی تولید کردند.

شرفی اضافه کرد: من در این 2 ماه هم مشغول کار بودم اما بیشتر سکانس هاس نشسته را می گرفتند یا سکانس هایی که نیاز به راه رفتن نداشت.

وی که برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی به ایفای نقش می پرداخت، درباره ویژگی های این سریال گفت: «کامیون» از این حیث برای من جذاب بود که نه کمدی آن هجو شده بود که در خیلی از فیلم ها می بینیم و نه کار کلیشه ای بود که ممکن است در خیلی از سریال ها وجود داشته باشد. این سریال فضایی جدید داشت و خود من برای کاراکترم طراحی هایی داشتم که به شدت مدیون تجربه تئاتری و راهنمایی های مسعود اطیابی در مقام کارگردان است.

این بازیگر تئاتر در ادامه درباره نقش خود اظهار کرد: صابر دانشجویی بود که در کنار دو دانشجوی دیگر ترم آخر دانشگاه را طی می کند. او نقاشی می خواند و همراه با دوستانش به دلیل مسائل مالی که دارند با یک پیشکسوت فوتبال مواجه می شوند و خرده داستان هایی جذابی بین شان بوجود می آید.

تفاوت کامیون با پایتخت 

وی در ادامه با اشاره به مقایسه این سریال با «پایتخت» اظهار کرد: «پایتخت» با توجه به سابقه ای که داشته است مخاطبان خود را داشت اما سریال ما هم با توجه به ترکیبی که از بازیگران داشت بضاعتی را از خود نشان داد که به نظرم آن هم منحصر به فرد بود.

شرفی در پایان با اشاره به پیشینه تئاتری و سینمایی خود گفت: آخرین تئاتری که من سال گذشته ایفا کردم «بوی گند دهن خانم مارکز» بود و همچنین در شبکه نمایش خانگی هم در سریال «سال های دور از خانه» همکاری داشتم. تجربه هایی در سینما داشته ام ولی چون در سال های اخیر دغدغه من بیشتر بازیگری تئاتر بوده است در همین عرصه فعال تر بوده ام و اصراری هم برای ورود به دیگر عرصه ها نداشته ام.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر